Beautiful woman gets injections. Cosmetology. Beauty Face

VILLA URODY

Przedłużanie i zagęsczanie rzęs

Zapraszamy na zabiegi trwałego przedłużania i zagęszczania rzęs za pomocą jedwabnych włosków z dodatkiem kaszmiru. Ciesz się naturalnym, niezwykle kobiecym oraz spektakularnym efektem stylizacji, która podkreśli i pogłębi Twoje spojrzenie. Ponadto pożegnaj codzienne i czasochłonne rytuały nakładania maskary, rozmazany tusz czy posklejane rzęsy. Ciesz się wygodą i zjawiskowym lookiem.

METODY ZABIEGU


Rzęsy 1:1

To obecnie jedna z najpopularniejszych metod zagęszczania i przedłużania rzęs. Podkreśla magnetyzm i głębię spojrzenia, przyciemnia oprawę i wydłuża optycznie kąciki oka. Zabieg polega na doklejaniu włosków jedwabnych do rzęs naturalnych w proporcjach – jeden włosek jedwabny do jednej rzęsy (1:1). Kolor włosków jest dobierany indywidualnie do rzęs Klientki.

Rzęsy 2:1

Metoda przedłużania i zagęszczania rzęs, polegająca na doklejeniu do każdej naturalnej rzęsy dwóch włosków jedwabnych (2:1). Zabieg znacząco, a jednocześnie z naturalnym efektem, zagęszcza i przyciemnia rzęsy.

Rzęsy volume russian

Prawdziwy hit wśród instagramerek i celebrytek, który charakteryzuje się spektakularną długością, gęstością i podkręceniem rzęs. Oczy stają się optycznie większe, bardziej wyraziste a kąciki wydłużone. Metoda ta polega na zastosowaniu techniki objętościowej 8D, czyli doklejania do każdej naturalnej rzęsy kępki delikatnych włosków jedwabnych.

Norki

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs naturalnymi włoskami z norek.

Zadzwoń do nas
tel: +48 664 413 777

Przewiń do góry